6:11 PM
Щоб зупинити панічну атаку і жити повноцінним життям - техніка

Прості кроки, як повернути контроль над собою. Привернення уваги людей до поняття панічного стану, адже постійне намагання спеціально уникнути паніки провокує чималий стрес.

Панічні атаки - це несподівані раптові напади страху, які значно погіршують якість життя. Їхній вплив на психічне здоров'я колосальний, хоча фізичної вади і не наносять. Як боротися з такими нападами жаху?

Єдиного способу, який підходить для всіх, не існує. Тому доведеться спробувати різні техніки та методики, щоб виявити ті, що підійдуть саме вам.

    Усвідомте, що це панічна атака. Симптоми у різних людей відрізняються. Якщо вам не вистачає повітря, прискорене серцебиття нагадайте собі, що це пройде за кілька хвилин.

    Не намагайтеся боротися з панічною атакою. Залишайтеся на місці і не намагайтеся втекти від ситуації, щоб у майбутньому не асоціювати це місце з панічною атакою.

    Дихальні техніки. Добре допомагають при нападі страху дихальні техніки. При наближенні панічної атаки, виконайте дихальні вправи: глибокий вдих протягом 6 секунд, затримайте дихання на 7 секунд і видихніть протягом 8 секунд. Такий спосіб також допомагає швидко заснути.

    Методи заземлення. Щоб не відчувати себе відірваним від реальності або втрати контролю над своїм тілом зосередьтеся на моменті, аби привести до ладу думки.

    Огляньте простір навколо себе та знайдіть:

        5 речей, які можна побачити;

        4 речі, до яких можна доторкнутися;

        3 речі, які можна почути;

        2 речі, які можна відчути по запаху;

        1 річ, яку можна відчути на смак.

    Можна згадати алфавіт іншою мовою, кілька столиць країн чи сильно притисніть ноги до підлоги.

    Дати мозку завдання. Тривожні думки під час панічної атаки заважають, тому потрібно зосередитися на конкретному завданні. Наприклад порахувати у зворотному порядку від 10 до 0 або розповісти алфавіт задом наперед.

    Щасливий образ. Уявіть себе в тихому, спокійному місці, наприклад, на пляжі, у лісі або лузі зі струмком, щоб візуалізувати щасливий момент.

    Контакт з другом. Під час нападу страху добре допомагає розмова з другом телефоном чи особисто.

    Позитивне мислення. Думки мають велику силу. Треба вголос чи про себе попрохати думки піти геть.

    Розслабити м’язи. Зручно сядьте та напружуйте певну групу м’язів на кілька секунд, а тоді розслабляйте.

Люди заслуговують на життя без страху, паніки і стресу. Сподіваємося, що ці поради допоможуть вам при наступному нападі панічної атаки. Також у такій ситуації добре допомагають спеціальні молитви, тому шукайте свій спосіб впоратися зі страхом.

Переглядів: 18 | Додав: news | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar