« 1 2 ... 47 48 49 50 51 ... 93 94 »

Для всіх громадян, чиї країни мають безвізовий режим із ЄС, в'їзд стане платним. Таке нововведення набуде чинності із 2024 року. Про це повідомили на офіційному сайті Європейського Союзу.
|

Українці, які мають у Чехії дійсний дозвіл на проживання, не повинні відмовлятися від нього, щоб отримати тимчасовий захист. Таке попередження для українських громадян опублікувало Міністерство внутрішніх справ країни.
|

Чіпи і технологічна інформація потрапляли до російської державної компанії, що виробляє озброєння, вважають слідчі.
|

"Більшість екзопланет, схожих на Землю, які ми знайшли сьогодні, обертаються навколо червоних карликів".
|

Внутрішнє тепло призводить до руху плит, сприяючи таким явищам, як землетруси, виверження вулканів і утворенню нової землі й океанів.
|
|