7:40 PM Перший за два роки випадок сказу зареєстровано у Харкові | |
1 листопада у місті Харків зареєстровано випадок сказу у безпритульної собаки, якого відловили комунальники у Роганському житловому масиві на вулиці Зубарєва. Від укусів тварини постраждало двоє людей. Наразі вони на лікуванні. Також, на території Харківської області випадки сказу реєструвались у містах: Лозова (у Лозівському районі епізоотія сказу триває з минулого року), Ізюм та Чугуїв. Загалом від початку року станом на 2 листопада в Харківській області виявили 63 хворих тварин. З них:
Від укусів постраждали 85 людей. | |
|
Всього коментарів: 0 | |